November 04, 2012

4 *_____Bloger Shqiptare_____*

                                           
 •                ****

  _____________________

  Ju lutemi ndiqni blogun tone per t'u bashkuar me kte  komunitet! Ne kte blog do tu ipet muncia per te ardhur ne komunikim me bloger te tjere,Ne ane te djathte  te kti blogu do shikoni listen  e blogjeve ku do jete me ngjyre vjollce.Ne kte sherbim ne kerkojme qe ju te ndiqni blogun tone.  

  _____________________________

        Blogu eshte i ri!ju duhet ta  plotesoni ate,ta beni te njohur me                                             miqte tuaj

  _______________________

   Do keni muncin dy here per blogun              

  _______________________

  Ne kte  blog nuk do te kete postime,vetem ata qe kane shkruar koment dhe URL e blogut ,ju garantojme

   Sigurohuni  qe jeni regjistruar ne blog


           Ata qe do regjistrohen ,koment (ktu)

  Ju falenderojme!per kohen tuaj
  Me respekt bloger shqiptare!

   *__Bloger Shqiptare__* 

    ______________________

  

4 comments:

 1. Jam Blogershqiptare,nga Tirana URL e blogut http://shikoblogun.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Jam Bjondi nga Fieri URL e blogut http://cakrani.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Jam Totoi nga Fieri URL e blogut 1.http://blogshqiptare.blogspot.com 2.http://sinkronizoj.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. FlasiwShqip >>> http://flasiw.blogspot.com

  ReplyDelete

►Popular post◄

Copyright© 2012-2013 Te gjitha te drejtat te rezervuara | shikoblogun.blogspot.com